O nas

Jesteśmy trenerami i z przyjemnością dobieramy wszystkim optymalną formę treningu. Prowadzimy zajęcia na pływalni i na sali fitness. Oferujemy programy dla różnych grup wiekowych 30 +,40 + 50+ Proponujemy treningi odchudzające, modelujące sylwetkę, poprawiające wytrzymałość organizmu oraz  rehabilitacyjne.

Pomagamy uporać się z wieloma problemami związanymi z wagą, sylwetką i samopoczuciem! Zachęcam do uczestnictwa w zajęciach Aqua Fitness. Aqua fitness jest  niezwykle atrakcyjną formą aktywności fizycznej i alternatywą dla innych metod treningowych. Szczególnie zaproszenie kierujemy do  osób po urazach i kontuzjach do kobiet w ciąży bądź osób z nadwagą.

O instruktorkach

To solidnie przygotowana do pracy kadra z Państwowymi Uprawnieniami Instruktorskimi. Są to osoby cenione przez klientki za doświadczenie i zaangażowanie. Praca instruktora fitness jest dla nich pasją i sposobem na równowagę życiową. Wyróżniają się swoim temperamentem, wyobraźnią ruchową i kreatywnością. Systematycznie biorą udział w szkoleniach, konwencjach i maratonach fitness.

Instruktorki specjalizują się w różnych formach treningowych od choreograficznych po trening modelujący i wyciszający. Zarażają klientki swoją energią , dbając przy tym o prawidłowe i solidne wykonywanie zestawów treningowych. Praca z ludźmi, wysiłek fizyczny i dobra atmosfera na sali są dla nich najwyższym priorytetem.